Yaşam

Ata Demirer: Ertem Eğilmez gibi bir şef bizi Cem Yılmaz’la buluşturabilir

Yönetmen, oyuncu ve komedyen Çet Demirer, Sibel Arna’nın ‘Neysen Rahat Ol’ programına konuk oldu. Yazı Çanakkale’nin Bozcaada ilçesinde geçirdiğini belirten Demirer, “20 yıl önce Bozcaada’da ne mülküm varsa aynı kalıyor. Ben emlak alan biri değilim. Dost alıyoruz. İnsan lazım. ‘Karadan ya da arabadan insanlara ihtiyacım var. Yalnızken ya da arabayı yerken ne yapayım?”

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Demirer, özel hayatında kimsenin olmadığını belirtti.

‘TEKNEM VAR ZEYTİNLERİM’

Demirer, sözlerini şöyle sürdürdü: “Sosyal medyada sık sık ‘Cet Demirer’in de canını istiyoruz’ diye yazıyorlar. Hayatını yaşayabilirsin.”

Programda 22 kilo verdiğini anlatan Demirer, “Bir arkadaşım mide ameliyatı oldu. Doktor ekmek yemeyin dedi. Kahvaltıda sadece bir dilim, öğle ve akşam yemek yok. Ben de aynı taktiği uyguladım. . Günde bir saat ya yüzdüm ya da yürüdüm.”

‘ERTEM GİBİ REİS’LE CEM YILMAZ VE BİZ BERABER OLABİLİRİZ’

“Eyvah Ah” dizisine devam etmeyeceğini belirten Demirer, Sibel Arna’nın “Cem Yılmaz Ata Demirer filminde oynayacak mı?” “Cem Yılmaz ve Ertem Eğilmez gibi bir lider bizi bir araya getirebilir. Siz hiçbir şeye karışmazsınız, gitmeden önce bir şaheser lazım diyecek yaştasınız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu